Přeskočit na hlavní obsah

Onedent

Stomatologické centrum Onedent je zubní centrum poskytující komplexní dentální služby. Nachází se v nové budově na ulici Durďákova v Černých Polích nedaleko vily Tugendhat s vynikající dopravní dostupností a možností parkování.

Odborní lidé, výjimečná péče

Do své stomatologické praxe každý rok přijímám studenta stomatologie na stáž. Také dávám šanci mladým lékařům, kteří mají zájem se ve stomatologii dále vzdělávat a mají pro tento obor nadšení. U našich lékařů podporujeme a vyžadujeme další vzdělávání. Nikomu z nás však nechybí empatie a touha pomoci ke zdravému krásnému úsměvu na celý život. K Vašim službám je tedy připraven zkušený tým zubních lékařů, profesionálů, kteří svými znalostmi a profesionálním přístupem reagují na všechny Vaše požadavky. 

Onedent poskytuje

Estetická stomatologie

Záchovná stomatologie a protetika

Zubní implantáty

Mikroskopická endodoncie a reendodoncie

Mikroskopická stomatologie

Dentální hygiena

Technologie, které ve Onedent používáme

Stomatologické křeslo Kavo

Naše ordinace jsou vybaveny stomatologickými křesly německé značky Kavo, která patří k absolutní špičce na světě. Díky těmto stomatologickým soupravám jsme schopni provádět zákroky na té nejvyšší úrovni.  Díky jedinečnému ergonomickému designu poskytují pacientovi komfort, který je velmi důležitý zejména při delších zákrocích.

Digitální CBCT rentgen Sirona Orthopos SL

Digitální CBCT rentgen Sirona Orthopos SL je kombinací charakteristického designu a osvědčené kvality s profesionálním vybavením pro nadstandartní panoramatické a 3D snímkování.

Dentální operační mikroskopy

Již delší dobu patří zvětšení mezi základní předpoklady moderní stomatologie. Na mikroskopech značky Leica, které používáme v našem stomatologickém centru, nyní provádíme téměř všechny výkony konzervační stomatologie a většinu výkonů i z ostatních oblastí stomatologie. Hlavní předností dentálního operačního mikroskopu LEICA je kvalitní optika, kterou mikroskop Leica M320 disponuje, perfektní LED osvětlení, integrovanou HD kameru umožňující záznam ve vysoké kvalitě a nadčasový design.

PlaneSystem® a obličejový skener Face Hunter

PlaneSystem® je metoda respektující a analyzující pacienta jako celek. Každý člověk je individuální a vyžaduje jiný postup řešení dle jeho časových, finančních či individuálních preferencí. PlaneSystem® umožňuje 3D plánování zubních rekonstrukcí. Jedinečný a unikátní návrh zubů je tedy zhotoven  na míru přímo Vám. V okamžiku, kdy jste s návrhem spokojeni, vytvoříme přesnou repliku upravených zubů, kterou si pak reálně můžete vyzkoušet přímo v ordinaci. PlaneSystem® poskytuje stomatologickému týmu při práci na „3D pacientovi“ mnoho výhod. Díky 3D virtuální reprodukci obličeje pacienta a referenčních informací v poměru 1:1 můžeme pracovat na pacientovi jako by byl v laboratoři přítomen.

Air-Flow EMS Prophylaxis Master

Chceme, abyste se u nás měli jako v bavlnce a odnášeli si od nás jen krásné pocity. Z toho důvodu jsme při výběru přístroje pro dentální hygienu sáhli po tom nejlepším a nejkvalitnějším na trhu. Tento přístroj je bez nadsázky špička mezi air-flow přístroji. Air-flow je metoda, díky ní je možné odstranit ze zubů tmavé a nevzhledné pigmentové skvrny od kouření, čaje, kávy či jiných potravin. Zuby takto získají světlejší odstín a živější nádech. Novinka od švýcarské značky EMS užívá přesný lineární pohyb hrotů a unikátní zpětná vazba hrotu tak zajišťuje zcela bezbolestné ošetření. Díky kvalitě ošetření je tato technologie vhodná i pro pacienty s citlivými zuby či fixním ortodontickým aparátkem.

Laboratorní fréza Zirkonzahn

Dnešní protetické práce – korunky a můstky, zhotovujeme technikou CNC frézování, což nám zaručuje vysokou preciznost zhotovovaných prací. K frézování prací používáme CNC frézu od společnosti Zirkonzahn, která patří ke špičce na trhu. Díky tomuto systému jsme schopni zhotovit rozsáhlé estetické rekonstrukce s maximální přesností.

Laboratorní scanner Zirkonzahn

Korunky a můstky v našem centru zhotovujeme výhradně CAD/CAM technologií, což nám zaručuje maximální přesnost a předvídatelný výsledek. Práce jsou naskenovány pomocí laboratorního scanneru, následně laborant zhotoví v počítači virtuálně jejich tvar a data jsou odeslána do frézy, kde s vysokou přesností zhotovíme definitivní práci.